Jdi na obsah Jdi na menu
 

Brněnské Psí dny, 13.-14.7.2013

21. 7. 2013

Poprvé v Brně, poprvé freestyle. Cesta po D1 byla opravdovým "zážitkem", ale ten víkend za tu cestu stál. Soutěžili jsme s Apollem ve Freestyle a SuperPro Toss & Fetch.

Ve FS jsme měli premiéru a myslím si, že to docela šlo i přes trému, kterou jsem měla a asi ji přenesla i na psa. Pesanovi trochu vadila hlasitá hudba, a tak mě chvílema neslyšel a vzniklo pár nedorozumění a zádrhelů. FS minidistance se nám povedlo, a tak jsme po prvním kole skončili na úžasném 5. místě. Druhé kolo bylo horší, takže jsme byli celkově devátí. fs---vysledky-final-75-procent.jpg

 

 

 1. kolo SPTF se nám nezadařilo a kolo druhé jsem zeslonila (to je jako zkonila, ale mnohem mnohem víc) - jednou jsem vyhodila disk úplně mimo hřiště a podruhé dokonce trefila pořadatelský stan. 

vysledky-sptf.jpg

 

Jediným úspěchem celého víkendu bylo 1. místo v kanjamu. Byly to hodně vyrovnané bitvy, ale náš team N.K.N.N. (Na Kosmonauta Nikdo Nemá) to zvládnul na jedničku!

Dojmy z BDP 2013? Skvělí lidé, bezvadná atmosféra, zábavné pivní soutěže, luxusní ohňová show ... Dávám 5 a půl pračky Whirlpool. Značka vítězů ...